O mnie

Z czystej pasji do natury....

Wiedza zielarska to moje hobby. Oleje, maści oraz wywary są ‘handmade’, a więc przygotowuję własnoręcznie – nie tylko dla własnego zdrowia, lecz również aby pomagać innym.

Moje oleje często kupowane są przez profesjonalnych masażystów jak i zwykłych ludzi, chcących zrobić coś dla swojego zdrowia.

​Zioła, z których wykonuje swoje oleje rosną z dala od miasta i miejskich zanieczyszczeń – pozyskiwane są ze stanowisk naturalnych: łąk i lasów.

Pakuję je natomiast w duchu less waste – każda buteleczka jest szklana i może być wykorzystana ponownie, a w paczce ograniczam ilość plastikowych wypełniaczy.

Dlaczego warto wybrać moje oleje?

Już od ponad roku prowadzę własny kanał na YouTube o tematyce zielarsko-leczniczej – celem tego przedsięwzięcia było przekazywanie wiedzy oraz prostych przepisów na lecznicze oleje ziołowe, nalewki, maści, kremy, naturalne syropy,  a nawet i kosmetyczne peelingi czy kremy zbawiennie działające na skórę.

Każdego dnia rozszerzam swoją wiedzę w tym zakresie i ulepszam moje receptury.

​Moje oleje przygotuje samodzielnie, w domowym zaciszu – do moich buteleczek nie mają wstępu szkodliwe dla organizmu chemikalia czy sztuczne barwniki, dziś tak często spotykane w zwykłych kremach kosmetycznych dostępnych w drogeriach czy olejach produkowanych na skalę masową.